BASF A1 2024 06 19 Basf m1 2024 06 19
Gyvenimas toks...
Amžinybėn iškeliavo Irmantas Tarvydis In memoriam

Rokiškis. Skaudi ir netikėta žinia prasidėjus savaitgaliui sukrėtė žemdirbių bendruomenę – birželio 7 d., mirė UAB „Ivabaltė“ įkūrėjas ir savininkas Irmantas Tarvydis.

58 metų I. Tarvydis buvo veikli ir aktyvi asmenybė – Rokiškio rajono savivaldybės tarybos narys, Rokiškio verslo klubo viceprezidentas, politikas, VDU Žemės ūkio akademijos absolventų klubo „ŽŪA alumni“ prezidentas, šias pareigas pradėjęs eiti šių metų kovą.

Balandžio 12-ąją jis su bendraminčiais dar sodino VDU Žemės ūkio akademijos šimtmečio ąžuolyną – planavo gyvenimą, bet likimas nusprendė kitaip...

Bioversija 2024 04 26 m7

„Tėvelis sukūrė mus drąsias, su stipriomis vertybėmis ir nuolatiniu polėkiu kurti bei tobulėti. Iškeliaudamas jis perdavė savo pradėtus darbus tęsti mums. Tai prasmingiausia, ką galime padaryti su Tėčio įkurta, vystyta ir mylėta veikla – užtikrinti sėkmingą tęstinumą ir įprasminti jo atminimą“, – socialiniame tinkle rašo velionio dukra Monika Tarvydytė, įmonės „Ivabaltė“ vykdomoji direktorė.

I. Tarvydis birželio 9-ąją bus pašarvotas Kamajų Šv. Kazimiero bažnyčioje, į Amžinąją kelionę Rokiškio kapinėse bus išlydėtas birželio 11 dieną.

Šeima prašo velionį pagerbti baltomis rožėmis.

Autorius: manoūkis.lt
Gudinas -  23 06 14 + MU 2024

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Apklausa
Kaip vertinate dabartinę savo ūkio finansinę padėtį?
Visos apklausos