Olandijoje ūkininkas įrengė atrakcioną - kiaulėms
2013-08-19

Amsterdamas. Ūkininkas iš Nyderlandų Karalystės įrodė savo meilę gyvūnams. Jis ne tik rūpinasi visaverčiu gyvulių šėrimu, reguliariai valo tvartus, bet ir rūpinasi riestauodegių užimtumu.

Erikas Streginkas (Erik Stregink) savo ūkio teritorijoje pastatė vandens nusileidimo takelį, kurį įsigijo iš netoliese veikiančio žmonių pramogų parko. Pasak ūkininko, nuotaikingo mociono idėja kilo apsilankius vandens pramogų parke. Kiaulių augintojas nusprendė, kad panašios pramogos turėtų patikti ir jo augintinėms.

Nusileidimo takelis įrengtas kiaulidės kieme, į kurį gyvūnai laisvai patenka iš tvarto. Plastikiniu takeliu lėtai sruvena vanduo, o nuo kalniuko nusileidusi kiaulė pliūkšteli tiesiai į „purvo vonią". Kiaulės greitai apsiprato su naujai atsiradusia konstrukcija ir mielai čiuožia, džiugindamos aplinkinius neįprastu reginiu.

LYTAGRA 19 07 04 mob

Mokslininkai įrodė, kad laimės hormonai skatina gyvulių augimą ir produktyvumą. Be to, kiaulės neturi prakaito liaukų, todėl karštomis dienomis purvas ir vanduo padeda atsivėsinti ir apsaugo gyvulius nuo perkaitimo.

MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Kokių organizacijų veikla Jūs domitės?
Orai