Nemokamai konsultuoja miško valdose
2019-02-01

Akademija (Kėdainių r.). Asmenys, turintys bent kiek miško, gali pasinaudoti nemokamomis konsultacijomis, kurios bus suteiktos jų miško valdoje. Konsultacijas teikia LŽŪKT Miškininkystės biuro specialistai.

Specialistų konsultacijos tikrai pravers vykdant ūkinę miško veiklą ir norint nepasiklysti įstatymų ir teisės aktų gausoje. Tuo labiau, kad nemokamos 1–2 valandų konsultacijos teikiamos miško valdoje. Konsultacijas suteiks patyrę ir kvalifikuoti Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos Miškininkystės biuro specialistai.

Atvykę į miško valdą ir ją įvertinę, specialistai pateiks naudingos informacijos apie miško medynų, krūmynų pertvarkymą ir kirtimus, kaip apsaugoti mišką nuo kenkėjų ir ligų, kaip atlikti miškotvarkos darbus bei apie galimybes pasinaudoti ES parama.

RVAC 21 09 30

Tokia galimybė atsirado LŽŪKT drauge su partneriais – Lietuvos miško ir žemės savininkų asociacija ir Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegija – įgyvendinant Aplinkos ministerijos projektą „1000 miško savininkų individualus konsultavimas jų miško valdose konkrečios valdos tvarkymo, priežiūros, atkūrimo, apsaugos ir naudojimo klausimais“, besitęsiantį jau dvejus metus.

Sutarti dėl konsultacijos laiko ir vietos galima paskambinus į LŽŪKT Miškininkystės biurą tel. 8 642 11 894 arba atsiuntus žinutę el. paštu miskininkyste@lzukt.lt. Dėl konsultacijų galima kreiptis iki 2019 m. gegužės 15 dienos.

LŽŪKT inf.

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Į ką dažniausiai investuojate ūkio uždirbtą pelną?
Orai