ŽŪM perkėlimo niekas nebeatšauks, tvirtina R. Karbauskis
2019-08-13

Vilnius. Žemės ūkio ministerijos (ŽŪM) perkėlimo į Kauną niekas nebeatšauks, o būsimo ministro Andriaus Palionio „prieš“ yra tik jo asmeninė nuomonė, sako Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos vadovas Ramūnas Karbauskis.

„Manau, kad būsimasis ministras pasakė savo asmeninę nuomonę, Vyriausybės sprendimas yra, Seimo sprendimas yra, ir to perkėlimo proceso nieks neatšaukinės“, – pirmadienį žurnalistams Seime sakė R. Karbauskis.

Būsimasis žemės ūkio ministras „socialdarbietis“ A. Palionis pasisako prieš ŽŪM perkėlimą į Kauną. „Nenorėčiau, kad būtų keliama (ministerija – BNS)“, – BNS praėjusią savaitę sakė A. Palionis, paklaustas, koks bus ministerijos likimas.  

LYTAGRA 19 07 04 mob

„Kiekvienas ministras, kiekvienas politikas turi savo nuomonę, bet lemia ta nuomonė, kuri daugumos nuomonė. Aš nelabai nustebau, tokia yra nuomonė, tiesiog nereiktų to matyti kaip sprendimo pakeitimo, sprendimo nieks nekeis. Aš manau, būtų didžiulė klaida keisti sprendimą, kuris jau įgyvendinamas“, – reagavo R. Karbauskis.

Žemės ūkio ministerija pradėta iškelti į Kauną šiemet, procesą planuota baigti iki 2020 metų pabaigos. Vyriausybė sako taip siekianti daugiau galių suteikti regionams.

Dėl planų perkelti ministeriją yra suabejojęs ir prezidentas Gitanas Nausėda. Jis teigė pasigendantis tokio sprendimo argumentų.

BNS inf.

Gudinas - mobilioji apacia

(7)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

 • Ministras

  Ministerija tegu kelia i Babtus i Agrokoncerno ofisa.

 • Zigmantas

  ...atleistina, kai tokias nesamones, apie perkėlimo tariamą naudą, porina LRS Kultūros komiteto pirmininkas, nes toks ūkininkas-"kultūrininkas", kaip p. R. Karbauskis, gilesnių įžvalgų paprasčiausiais neturi - tik vienintelę, tai yra, už mokesčių mokėtojų pinigus palepinti savo sėbrą p. V. Matijošaitį. O pasakos apie tai, kad "sprendimas" įgyvendinamas yra tik pasakos, nes toks sprendimas tiesiog prieštarauja net pačios LR Vyriausybės programai ir nuolat pabrėžiamiems pono MP S. Skvernelio teiginiams, kad valstybės instucijos turi veikti efektyviai ir reikia taupyti finansinius išteklius. Jeigu ištikro ponas MP S. Skvernelis nemeluoja ir tikrai siekia efektyvinti valstybės valdymą, tuomet ŽŪM tikrai nesikels į Kauną, nes tas malonumas mokesčių mokėtojams kainuos 5,5-6 kartus brangiau negu jos išlikimas istorinėje sostinėje Vilniuje. Gal pažiūrėkime ar p. S. Skvernelis yra melagis, ar ne... :)?

 • ekologui

  jums išvis reikėtų nuimti išmokas už laukų šiukšlinimą.

 • ekoeikui

  daugiau dirbkit ir gausite, pripratino uz deklaracija moket a na taip ka ?

 • Ekologas

  Geriau tuos kėlimui skirtus pinigėlius padalintų ekoūkiams. Europoje pagal ekologiją mes vis dar stipriai atsiliekame, o tie pinigėliai sumažintų atsilikimą.

 • PF

  Toks vaizdas Karbauskio visų 4 metų darbas yra persikelti žūm į kauna.

 • Albinas

  tegul kelia - islaidauja Ramuniukas uz koncerno babkes.

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Ką svarbiausio turėtų nuveikti ministras A. Palionis?
Orai