Basf A1 12 09 23 Basf 2023 09 08 m1
Agropolitika
Vėluojantiems deklaruoti pasėlius pareiškėjams sankcijos nebus taikomos

Vilnius. Žemės ūkio ministerija praneša, kad pavėluotai, t.y. nuo birželio 8 d. iki liepos 2 d. pasėlius deklaravusiems pareiškėjams nebus taikomos sankcijos, taip nuspręsta dėl pandemijos ir besitęsiančio karantino.

Žemės ūkio ministras Kęstutis Navickas pasirašė pavedimą, kad nebūtų taikomos sankcijos pareiškėjams, kurie 2021 m. pasėlių ir kitų žemės ūkio naudmenų paraiškas pateiks pavėluotai, pasibaigus pagrindiniam pasėlių deklaravimo laikotarpiui, t. y. nuo birželio 8 iki liepos 2 d. ir/arba nurodytu laikotarpiu keis pasėlių ir kitų žemės ūkio naudmenų deklaravimo paraiškos duomenis.

Šiemet pagrindinis pasėlių deklaravimas vyksta iki birželio 7 d.

Bioversija 23 09 01 m7

Buvo numatyta, kad pavėluotai (nuo birželio 8 d. iki liepos 2 d.) pateiktoms paraiškoms už kiekvieną pavėluotą darbo dieną išmokų suma bus mažinama 1 proc. Tačiau, atsižvelgdamas į 2021 m. Lietuvoje besitęsiančią pandemiją ir dėl to kylančias problemas, dėl kurių paskelbtas visuotinis karantinas, žemės ūkio ministras vėlavimo sankcijų taikymą atšaukė, tad pasėlius žemdirbiai galės deklaruoti iki liepos 2 d. už tai negaudami sankcijų dėl pavėlavimo.

 MŪ, ŽŪM inf.

  Gudinas - 23 06 14
  Bayer 2023 08 21

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Kaip vertinate saugomų teritorijų žemėlapius?
  Visos apklausos