V. Pranckietis: savo siūlymu konservatoriai plagijavo Vyriausybės programą
2017-05-03

Vilnius. „Valstiečiai" Seime nepalaikė opozicijos siūlymo iškelti Aplinkos ir Žemės ūkio ministerijas į Kauną, nes taip opozicija siekė plagijuoti Vyriausybės programą, sako „valstiečių" deleguotas Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis.

„Tai buvo trolinimas - to, kuris dabar pasiūlė. Jie ima Vyriausybės programos dalį, plagijuoja Vyriausybės programą, iš kažkur ištraukia kažką ir bando siūlyti. To neturėtų būti - turėtume nuosekliai dirbti į ateitį, nekreipti dėmesio į „trolių" pažadus, o kreipti dėmesį į tai, ką Vyriausybė kalba. O Vyriausybė kalba, kad minsterijos bus keliamos į Kauną ir neatsisako tų pažadų", - Žinių radijui trečiadienį sakė parlamento vadovas.

Už projektą, kad nuo 2019 metų šių ministerijų pagrindinės būstinės dirbtų Kaune, praėjusią savaitę po pateikimo balsavo 28 Seimo  nariai - konservatoriai ir dalis liberalų, prieš buvo 21, 27 susilaikė. Projektą palaikė tik vienas Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos atstovas.

Apie galimybę perkelti dvi ministerijas į Kauną kalbama „valstiečių" ir socialdemokratų Vyriausybės programoje, tačiau nebeužsimenama jos įgyvendinimo plane.

Vyriausybės įstatymo pataisą dėl dviejų ministerijų perkėlimo registravo du konservatoriai: Jurgis Razma ir Gintarė Skaistė. Pataisos iniciatorius J.Razma priminė, kad konservatoriai anksčiau turėjo idėjų institucijas kelti iš Vilniaus į kitus miestus, tačiau tam sutrukdė krizė.

Šiuo metu visos 14 ministerijų įsikūrusios sostinėje.

BNS inf.

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14 +NMA

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Kaip motyvuojate savo ūkio darbuotojus?
Orai