Socialdemokratai į žemės ūkio viceministres siūlo L. Kujalytę
2014-07-23

Vilnius. Socialdemokratai į žemės ūkio viceministres siūlo Nacionalinės mokėjimo agentūros (NMA) darbuotoją Liną Kujalytę. 10 metų darbo žemės ūkio sistemoje patirties turinti NMA Tiesioginės paramos departamento patarėja L. Kujalytė BNS teigė sulaukusi siūlymo tapti viceministre ir jau buvo susitikusi su ministre Virginija Baltraitiene.

„Tokį pasiūlymą esu gavusi, bet galutinio sprendimo dar nėra", - trečiadienį teigė L. Kujalytė.

Ji patvirtino, kad būsimas pareigas jau aptarė su ministre, ir sakė sutiksianti užimti viceministrės postą. „Turiu pakankamai kompetencijos - studijavau   žemės ūkio inžineriją, turiu ir praktikos - ne vieną vasarą praleidau ūkiuose užsienyje", - teigė L. Kujalytė.

LYTAGRA 19 07 04 mob

BNS žiniomis, L. Kujalytės kandidatūra į žemės ūkio viceministrus buvo svarstoma ir 2013 metų pavasarį, kai socialdemokratas, buvęs Rokiškio rajono meras Vidmantas Kanopa po poros mėnesių darbo pasitraukė iš pareigų

Pagal pirminį valdančiųjų susitarimą po Seimo rinkimų 2012 metais, Darbo partija turėjo teisę deleguoti vieną užsienio reikalų viceministrą, tačiau ministras Linas Linkevičius pasipriešino šios partijos pasiūlytam kandidatui. L. Linkevičiui „darbiečio" nepriėmus į Užsienio reikalų ministeriją, socialdemokratai negalėjo skirti savo žmogus į žemės ūkio viceministrus.

Iki šiol Žemės ūkio ministerijoje dirbo 3 viceministrai - du „darbiečiai" ir Lenkų rinkimų akcijos atstovė.  

BNS inf.

Gudinas - mobilioji apacia

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Koks bus Lietuvos kaimas 2050-aisiais?
Orai