Ministrė V. Baltraitienė pradeda darbą
2014-07-17

Vilnius. Premjeras Algirdas Butkevičius ketvirtadienį pristatė naująją žemės ūkio ministrę Virginiją Baltraitienę ministerijos kolektyvui. Kreipdamasi į ministerijos darbuotojus, V. Baltraitienė pabrėžė, kad priimdama sprendimus pirmenybę teikianti konkretumui, faktams, argumentams ir skaičiams.

Anot ministrės, ji kupina pasiryžimo tęsti jau pradėtus darbus ir inicijuoti naujus projektus, kurie gerins žemdirbių ūkininkavimo sąlygas. Naujoji ministrė pabrėžė, kad jai itin svarbus yra komandinis darbas ir nuoširdus bendravimas.

„Šiandien jaudinuosi, tikriausiai kaip ir kiekvienas, kuris žengia į naują savo gyvenimo etapą. Tikiuosi, kad su Jūsų visų pagalba nuveiksime dar daugiau ir dirbsime kaip viena komanda. Mėgstu konkretumą, visada remiuosi faktais, svariais argumentais ir skaičiais. Kiekvienas priimtas sprendimas turi būti gerai apgalvotas, svarbu, kad jis įneštų teigiamų permainų žemdirbių gyvenime ir padėtų jiems atrasti savo vietą atgimstančiame Lietuvos kaime", - kalbėjo žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė.

LYTAGRA 19 07 04 mob

Virginiją Baltraitienę ministerijos kolektyvui pristatė premjeras Algirdas Butkevičius

„Virginiją pažįstu jau labai seniai. Tai žmogus, kuris, bendraudamas su žmonėmis, vadovaujasi išmintimi. Ji nemėgsta kabinetinio darbo ir ilgų diskusijų, jai svarbūs iškelti tikslai ir pasiekti rezultatai. Artimiausiu metu ketiname nuvykti su ministre į kiaulių maro zoną patekusius regionus, bei aptarti padarinius, kad galėtume žmonėms pasiūlyti alternatyvią veiklą", - pažymėjo premjeras A. Butkevičius.

Žemės ūkio ministerijos kanclerė Dalia Miniataitė perdavė Virginijai Baltraitienei ministro portfelį. Nuo šios akimirkos prasidėjo ministrės kadencija.

Ministerijos vadovų sąraše šiandien tik du asmenys: ministrė V. Baltraitienė ir ministerijos kanclerė Dalia Miniataitė

Žemės ūkio ministrė neslepia, kad iš trijų iki šiol dirbusių viceministrų - Leokadijos Počikovskos, „darbietės“ Živilės Pinskuvienės bei konservatoriaus (suspenduoto dėl einamų pareigų) Mindaugo Kuklieriaus - ji nusiteikusi tvirtinti tik Lenkų rinkimų akcijos teikiamą kandidatę L. Počikovską, rašo „Lietuvos žinios".

„Dėl viceministrų dar planuoju susitikti su Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) vadovu. Kol kas į pareigas planuoju priimti tik L. Počikovską, o toliau žiūrėsime. Socialdemokratai, kurie iki šiol neturėjo galimybės deleguoti atstovo į žemės ūkio viceministro postą, siūlys savo žmogų. Dar du rinksiuosi pati, kaip Darbo partijos atstovė", - sakė V. Baltraitienė. Ji leido suprasti, kad M. Kuklieriui viceministro pareigų greičiausiai nesiūlys.

ŽŪM, BNS, MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Koks bus Lietuvos kaimas 2050-aisiais?
Orai