Būsimas ŽŪM viceministras – M.Staškevičius
2019-05-31

Vilnius. Ausmai Miškinienei žemės ūkio viceministės postą iškeitus į Lazdijų rajono merės, jos vietą užims Maisto ir veterinarijos tarnybos vadovo pavaduotojas Mantas Staškevičius.

Tai BNS patvirtino ministras Giedrius Surplys. Pasak jo, M. Staškevičius „dėl asmeninių priežasčių“ pradės dirbti liepą. M. Staškevičius kuruos gyvulininkystės, augalininkystės ir maisto sektorius.

Anksčiau ministras sakė, kad naujasis viceministras pradės dirbti nuo birželio 1 dienos.

RVAC 21 09 30

G. Surplio teigimu, rinktasi iš trijų kandidatų, tačiau jis jų neįvardijo.

„Man svarbu, kad žmogus būtų gamybininkas, Mantas pagal išsilavinimą yra veterinaras, visą laiką dirbęs su maisto sauga, su gyvūnų gerove (...). Aš jį pažįstu kaip ryžtingą, entuziastingą, priimantį daug geranoriškų už biurokratinės rutinos ribų išeinančių sprendimų – greičiau, efektyviau, jeigu reikia. Mantas dirbo daugelyje grupių su buvusia viceministre ir turi stiprias jos rekomendacijas", – teigė G. Surplys.

Vyriausybės sudėtis artimiausiais mėnesiais gali pasikeisti, priklausomai nuo partijų derybų dėl koalicijos ateities ir išrinktojo prezidento Gitano Nausėdos pozicijos. Pastarasis jau yra pareiškęs apie ketinimus užduoti papildomų klausimų žemės ūkio ministrui.

BNS inf.

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Kaip motyvuojate savo ūkio darbuotojus?
Orai