A.Butkevičius neteiks M. Kuklieriaus kandidatūros į žemės ūkio ministrus
2012-11-27

Vilnius. Paskirtasis premjeras socialdemokratų vadovas Algirdas Butkevičius antradienį pareiškė neteiksiąs „darbiečių" pasiūlyto kandidato į žemės ūkio ministrus konservatoriaus Mindaugo Kuklieriaus.

„Dėl žemės ūkio ministro klausimas yra didžiulis, tikriausiai bus pateikta kita kandidatūra", - žurnalistams Seime sakė A. Butkevičius. Jis teigė po pokalbio su M. Kuklieriumi suabejojęs, ar šis vykdysiąs centro-kairės koalicijos Vyriausybės programą.

„Vakar išsakytos tam tikros mintys, dėl kurių susidariau nuomonę, kad jis nelabai yra nusiteikęs įgyvendinti dabartinės Vyriausybės programą. Išsireikšta, kad iš didelio blogio renkasi mažiausią, žinote, tai ne ministro kalba", - teigė paskirtasis premjeras.

Dojus agro 19 09 10

Darbo partijos pirmininkas Viktoras Uspaskichas antradienį žurnalistams teigė nežinąs, kad M. Kuklieriaus kandidatūra netinka. „Nežinau, nežinau, kol kas nežinau. Aš nežinau. Žinote, kartais keičiasi nuomonė", - tvirtino jis.

Pirmadienį A. Butkevičius teigė, jog „darbiečių" pasiūlytas M. Kuklierius „nėra žmogus iš šalies", Žemės ūkio ministerijoje jis dirba daug metų ir nėra naujokas, tačiau kartu pridūrė turįs nemažai klausimų kandidatui.

BNS inf.

Gudinas - mobilioji apacia

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Ką svarbiausio turėtų nuveikti ministras A. Palionis?
Orai