manoukis new-logo.jpg
Balandžio 01 d., trečiadienis

Leidinio pasirinkimas:

Naujiena!

 

* Veislės

* Šėrimas

* Laikymas

* Ligos

 

Kaina 2.90 Eur / 10,01 Lt

Knygoje aprašoma augalų apsaugos reikšmė, teoriniai pesticidų purškimo pagrindai, purkštuvų sandara, jų nustatymas, valymas bei priežiūra, pateikiamos naujos ir eksperimentinės purškimo technologijos, apžvelgiami purkštuvų naudojimą reglamentuojantys teisės aktai.

Knygos kaina 11,30 Eur / 39,00 Lt

* Akvakultūros plėtra pasaulyje

* Miglinių javų apsauga nuo kenkėjų

* Ūkininkės širdį glosto „prancūzės“ ožkos

* Techninė kūryba- ūkininko gyvenimo ir darbo dalis

 

   Kaina 3,00 Eur / 10,35 Lt   

 

„Vaikystėje, kol skaityti nemokėjau, man įdomiausios būdavo traktorių nuotraukos, žurnalą vartydavau kaip knygutę. Vėliau, išmokęs skaityti ir paūgėjęs, pradėdavau nuo technikos naujienų“,- apie savo pažintį su „Mano ūkio“ žurnalu pasakoja dvidešimtmečių kartos ūkininkas Egidijus Baublys.

 

   Kaina 3,00 Eur / 10,35 Lt   

 

* Skaimeninė revoliucija
* Bakterinę degligę svarbu laiku pastebėti
* Miško darbų kalendorius
* Ūkininkų ginčai su NMA. Ką reikia žinoti

 

   Kaina 3,00 Eur / 10,35 Lt   

Knygoje aptariamos po veršiavimosi pasitaikančios patologijos ir aiškinama, kaip jos siejasi su pagrindinėmis medžiagų apykaitos ligomis. Siūlomos periodo po atvedimo profilaktikos priemonės, grįstoa mitybos reguliavimu. Knyga skirta vet. gydytojams, vet. medicinos studentams, ūkininkams.

Knygos kaina 7,24 Eur / 25,00 Lt

Leidinyje rasite informaciją apie Lietuvoje auginamas peninių galvijų veisles, jų laikymo sąlygas, kokybę ir gavimo būdus. Informacija skirta galvijų augintojams, ūkininkams.

Leidinio kaina 4,34 Eur / 15,00 Lt

Knygoje pateikiama susisteminta įvairių mitybinių veiksnių įtakos pieno sudėčiai, kiekiui, kokybei bei karvių sveikatingumui apžvalga. Informacija apie žoliniais pašarais paremtos aukšto produktyvumo karvių šėrimo sistemos sudarymą. Knyga skirta ūkininkams, gyvulininkystės bei pieno ūkio specialistams.

Knygos kaina 7.24 Eur / 25.00 Lt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Knygoje analizuojami aktualūs karvių slaptojo mastito diagnostikos, patogenezės, profilaktikos ir gydymo klausimai, pateikiami išsamūs Atliktų tyrimų duomenys, aprašomi naujausi mastitų diagnostikos ir gydymo metodai.

Knygos kaina 5,50 Eur / 19,00 Lt

Ruošdami šį leidinį autoriai apibendrino šalies mėsinių galvijų augintojų patyrimą, išanalizavo Vokietijos ir Prancūzijos galvijų augintojų patirtį bei mokslo pasiekimus sprendžiant mėsinių galvijų auginimo klausimus. Ši knyga suteiks naudingos informacijos ūkininkams, jau auginantiems mėsinius galvijus arba tik planuojantiems užsiimti šia veikla. Pateikti mėsinių galvijų veislių aprašymai padės tinkamai suformuoti bandą, parinkti kuo vertingesnį šėrimo racioną ir gauti kuo didesnį pelną gyvulius realizavus.

Kaina 5,79 Eur / 20,00 Lt

Leidinyje aprašoma kiaulių veislininkystė, kiaulių bandos formavima, kiaulių pašarai, šėrimo technologijos, ligos. Kaulienos gamyba, perdirbimas, mėsos kokybė.

Knygos kaina 3,59 Eur / 12,40 Lt

Šiame leidinyje pateikiamos naujausios mūsų mokslininkų ir gamybininkų rekomendacijos kukurūzų augintojams. Naujos veislės; Ligos ir kenkėjai; Selekcija ir sėklininkystė; Dirvos paruošimas ir tręšimas; Sėjos mašinos; Burbuolių nuėmimas; Siloso gamybos technika; Netradiciniai grūdų laikymo būdai; Popjūtinio dorojimo technologijos; Drėgnų grūdų konservavimas; Siloso gamybos reikalavimai; Šėrimo racionai galvijams.

Leidinio kaina 3.48 Eur / 12.00 Lt 

Aprašomos užkrečiamosios paukščių ligos, jų atpažinimas, diagnostika, prevencija. Taip pat nagrinėjami paukščių laikymo ir priežiūros reikalavimai, profilaktikos ir vakcinavimo programos.

Knygos kaina 7.24 Eur / 25.00 Lt

 

 

 

Mokomoji knyga skirta Veterinarijos studijų programos studentams, rezidentams ir veterinarijos gydytojams praktikams.

Knygoje supažindinama su aspiracinės biopsijos metodu, glaustai pateikiami kiti dažniausiai naudojami citologinės medžiagos ėmimo būdai. Aptariamos dažniausios citologinės medžiagos ėmimo, ruošimo, citologinių pakitimų interpretavimo ir diagnozavimo problemos.

Apžvelgiami navikinių ląstelių biologijos ypatumai, gerybinių, piktybinių navikų, uždegimo ir kitų nenavikinių procesų citologinio vaizdo savitumai, dažniausiai pasitaikantys šunių ir šunų navikai.

Mokomoji knyga iliustruota autorės spalvotomis citologinių preparatų nuotraukomis.

Kaina  5.50 Eur / 19.00 Lt

Knyga skirta LMSU veterinarijos fakulteto studentams, smulkiųjų gyvūnų šėrimo srities specialistams, šunų ir kačių augintojams. Knygoje aprašomas įvairaus amžiaus, sveikatingumo, lyčių kačių bei šunų šėrimas, racionų sudarymo principai, pašarų energetinės vertės.

Informacija apie leidinį:
2006 m., 164 psl.

Kaina 4,05 Eur / 14,00 Lt

Leidinys skirtas šunų mėgėjams. Jis bus naudingas pradedantiems augintojams, tiems kurie ketina įsigyti šuniuką ar jau senokai namuose laiko šį gyvūną. Rasite informacijos apie šunų veisles, apie jų būdą, patarimų, kaip išsirinkti ir įsigyti šuniuką. Kaip prižiūrėti, apsaugoti nuo ligų, kaip dresuoti ir mokyti.

Leidinio kaina 4.34 Eur / 15.00 Lt

 

 

Leidinys skirtas visiems kačių mylėtojams. Jis bus naudingas pradedantiems augintojams ir tik ketinantiems įsigyti katę, tiems, kurių namuose jau seniai gyvena gal ne viena katė bei tiems, kurie jau yra patyrę kačių veisėjai.Knygoje rasite informacijos apie kačių veisles, priežiūrą, dažniausiai pasitaikančius kačių susirgimus ir kt.

Leidinio kaina 4.05 Eur / 14.00 Lt

 

 

 

 

 

 

Leidinys apie egzotinių gyvūnų laikymą, veisimą, ligas, gydymą.

Leidinio kaina 4,34 Eur / 15,00 Lt

Geras žinynas akvariumų mylėtojams!

Leidinys apie akvariumus, jų įrengimą ir priežiūrą, apie akvariumų augalus, dažniausiai daromas akvariumų priežiūros klaidas.  Taip pat apie žuvytes, jų priežiūrą, šėrimą, veisimą ir dažniausiai pasitaikančias ligas.

Kaina 5,50 Eur /
19,00 Lt

Knygoje nagrinėjami aktualūs užkrečiamųjų spongiforminių encefalopatijų rizikos, epidemiologijos, patogenezės, diagnozavimo, prevencijos ir kontrolės, maisto saugos veiksnių valdymo klausimai. Knyga skirta veterinarijos gydytojams, kompetentingų tarnybų ir laboratorijų darbuotojams, žemės ūkio specialistams, studentams.

Knygos kaina 10,43 Eur / 36,00 Lt

Knygoje aprašomi svarbiausi galvijų stemplės ir prieskrandžių anatominiai ir fiziologiniai ypatumai, diagnostikos ir gydymo metodai, nurodomi svarbiausi vaistai ir jų vartojimo būdai, pateikiama prieskrandžių ligų klasifikacija ir gydymo metodai, daug dėmesio skiriama mikrobiologiniams ir biocheminiams procesams prieskrandžiuose.

Knygos kaina 6,28 Eur / 21,70 Lt

Knygoje aprašoma karvių, kumelių, avių, ožkų, kiaulių, kačių ir triušių pieno liaukos anatomija ir fiziologija, trumpai pristatomas laktacijos anomalijos, aprašomos pieno ligos, jų simptomai, gydymo metodai ir prevencijos būdai.

Knygos kaina 11.12 Eur / 38.40 Lt

 

 

 

 

Knygoje aprašomos vaistų grupių bendros savybės, pateikiamos tos grupės vaistinės medžiagos, pavadinimas lietuvių ir lotynų kalbomis, cheminė ir struktūrinė formulės, savybės, veikimo spektras ir mechanizmas, farmakokinetika ir farmakodinamika, indikacijos, dozavimas, terapinis efektas, toksiškumas ir kt.

Knygos kaina 10.43 Eur / 36.00 Lt

 

Žodynas skirtas veterinarijos studentams, veterinarijos gydytojams, gyvulininkystės ir veterinarinės maisto saugos specialistams, kurie mokosi anglų kalbos, specialybės pagrindų arba skaito specialybės tekstus anglų kalba. Žodyne pateikiami daugiau nei 10 tūkst. žodžių.

Knygos kaina 13,47 Eur / 46,50 Lt
Leidinio kaina 1,45 Eur / 4,99 Lt
CD kaina 8,69 Eur / 30,00 Lt