manoukis new-logo.jpg
Vasario 06 d., šeštadienis

Leidinio pasirinkimas:

* Pieno rinkų metamorfozės

* Jau ryškėja rapsų kenkėjų atsparumas insekticidams

* Subalansuotas karvių šėrimas

* Tobulinama javų kombainų su klavišiniais kratikliais konstrukcija

 

 

   Kaina: 3,00 Eur                      

* Vienytis būtų nelengva

* Sodai - ir grožiui, ir naudai

* Veislininkystės srityje Lietuva beviltiškai atsilieka

* Žemės ūkio inžinierių kalvė atvira pokyčiams ir naujovėms

 

 

   Kaina: 3,00 Eur                      

Julijos Macijauskienės popieriaus karpiniai yra ištisi pasakojimai, įkvėpti patirtų įspūdžių, gamtos grožio ir įvairovės. „Kai kuriu, pamirštu viską, kas bloga“, - sako tautodailininkė

 

 

   Kaina: 1,40 Eur                      

 

* Salotos ir užkandžiai
* Sriubos
* Blynai, makaronai, virtinukai
* Žuvies patiekalai
* Mėsos patiekalai
* Pyragai, desertai

 

 

 

  Kaina: 1,45 Eur                       

 

Knygoje aprašoma augalų apsaugos reikšmė, teoriniai pesticidų purškimo pagrindai, purkštuvų sandara, jų nustatymas, valymas bei priežiūra, pateikiamos naujos ir eksperimentinės purškimo technologijos, apžvelgiami purkštuvų naudojimą reglamentuojantys teisės aktai.

Knygos kaina 11,30 Eur

Knygoje aptariamos po veršiavimosi pasitaikančios patologijos ir aiškinama, kaip jos siejasi su pagrindinėmis medžiagų apykaitos ligomis. Siūlomos periodo po atvedimo profilaktikos priemonės, grįstoa mitybos reguliavimu. Knyga skirta vet. gydytojams, vet. medicinos studentams, ūkininkams.

Knygos kaina 7,24 Eur

AKTUALIJOS. Pasišventę mikroorganizmų pasauliui

MOKSLAS. Neįvertinti, bet pavojingi

PRAKTIKA. Biopsijos veterinarinėje onkologijoje

FERMA. Veršelių infekcinės kilmės enteritai

SAUGA. Sarcocystis infekcija maistui skerdžiamuose gyvūnuose

SKAITINIAI. Gyvūnų skundai- nesumeluoti

  KAINA 2,40 EUR                         

 

AKTUALIJOS. Biogrėsmių mažinimas - galimybė įveikti afrikinį marą

MOKSLAS. Karvių nagų ligų diagnostika termografu

PRAKTIKA. Navikų chirurginio gydymo principai. 

FERMA. Arklių kepenų patologijos.

SAUGA. Mikrobiologinė tarša vartotojų namuose

SKAITINIAI. Veterinaras telefono niekada neišjungia

  KAINA 2,40 EUR                         

AKTUALIJOS. Privati veterinarija statistikos veidrodyje

MOKSLAS. Dirofiliariozė - sparčiai Lietuvoje plintanti zoonozė

PRAKTIKA. Gyvūnų akispūdžio matavimas

FERMA. Karvių aklosios žarnos išsiplėtimas

SAUGA. Histomorfologinis tyrimas mėsos produktų kokybei įvertinti

SKAITINIAI. Eugenija ir jos žirgai

  KAINA 2,40 EUR                         

 

Knygoje analizuojami aktualūs karvių slaptojo mastito diagnostikos, patogenezės, profilaktikos ir gydymo klausimai, pateikiami išsamūs Atliktų tyrimų duomenys, aprašomi naujausi mastitų diagnostikos ir gydymo metodai.

Knygos kaina 5,50 Eur

Leidinyje aprašoma kiaulių veislininkystė, kiaulių bandos formavima, kiaulių pašarai, šėrimo technologijos, ligos. Kaulienos gamyba, perdirbimas, mėsos kokybė.

Knygos kaina 3,59 Eur

Aprašomos užkrečiamosios paukščių ligos, jų atpažinimas, diagnostika, prevencija. Taip pat nagrinėjami paukščių laikymo ir priežiūros reikalavimai, profilaktikos ir vakcinavimo programos.

Knygos kaina 7.24 Eur

 

 

 

Mokomoji knyga skirta Veterinarijos studijų programos studentams, rezidentams ir veterinarijos gydytojams praktikams.

Knygoje supažindinama su aspiracinės biopsijos metodu, glaustai pateikiami kiti dažniausiai naudojami citologinės medžiagos ėmimo būdai. Aptariamos dažniausios citologinės medžiagos ėmimo, ruošimo, citologinių pakitimų interpretavimo ir diagnozavimo problemos.

Apžvelgiami navikinių ląstelių biologijos ypatumai, gerybinių, piktybinių navikų, uždegimo ir kitų nenavikinių procesų citologinio vaizdo savitumai, dažniausiai pasitaikantys šunių ir šunų navikai.

Mokomoji knyga iliustruota autorės spalvotomis citologinių preparatų nuotraukomis.

Kaina  5.50 Eur

Knyga skirta LMSU veterinarijos fakulteto studentams, smulkiųjų gyvūnų šėrimo srities specialistams, šunų ir kačių augintojams. Knygoje aprašomas įvairaus amžiaus, sveikatingumo, lyčių kačių bei šunų šėrimas, racionų sudarymo principai, pašarų energetinės vertės.

Informacija apie leidinį:
2006 m., 164 psl.

Kaina 4,05 Eur

Leidinys skirtas šunų mėgėjams. Jis bus naudingas pradedantiems augintojams, tiems kurie ketina įsigyti šuniuką ar jau senokai namuose laiko šį gyvūną. Rasite informacijos apie šunų veisles, apie jų būdą, patarimų, kaip išsirinkti ir įsigyti šuniuką. Kaip prižiūrėti, apsaugoti nuo ligų, kaip dresuoti ir mokyti.

Leidinio kaina 4.34 Eur

 

 

Leidinys skirtas visiems kačių mylėtojams. Jis bus naudingas pradedantiems augintojams ir tik ketinantiems įsigyti katę, tiems, kurių namuose jau seniai gyvena gal ne viena katė bei tiems, kurie jau yra patyrę kačių veisėjai.Knygoje rasite informacijos apie kačių veisles, priežiūrą, dažniausiai pasitaikančius kačių susirgimus ir kt.

Leidinio kaina 4.05 Eur

 

 

 

 

 

 

Leidinys apie egzotinių gyvūnų laikymą, veisimą, ligas, gydymą.

Leidinio kaina 4,34 Eur

Geras žinynas akvariumų mylėtojams!

Leidinys apie akvariumus, jų įrengimą ir priežiūrą, apie akvariumų augalus, dažniausiai daromas akvariumų priežiūros klaidas.  Taip pat apie žuvytes, jų priežiūrą, šėrimą, veisimą ir dažniausiai pasitaikančias ligas.

Kaina 5,50 Eur 


Knygoje nagrinėjami aktualūs užkrečiamųjų spongiforminių encefalopatijų rizikos, epidemiologijos, patogenezės, diagnozavimo, prevencijos ir kontrolės, maisto saugos veiksnių valdymo klausimai. Knyga skirta veterinarijos gydytojams, kompetentingų tarnybų ir laboratorijų darbuotojams, žemės ūkio specialistams, studentams.

Knygos kaina 10,43 Eur

Knygoje aprašomi svarbiausi galvijų stemplės ir prieskrandžių anatominiai ir fiziologiniai ypatumai, diagnostikos ir gydymo metodai, nurodomi svarbiausi vaistai ir jų vartojimo būdai, pateikiama prieskrandžių ligų klasifikacija ir gydymo metodai, daug dėmesio skiriama mikrobiologiniams ir biocheminiams procesams prieskrandžiuose.

Knygos kaina 6,28 Eur

Knygoje aprašoma karvių, kumelių, avių, ožkų, kiaulių, kačių ir triušių pieno liaukos anatomija ir fiziologija, trumpai pristatomas laktacijos anomalijos, aprašomos pieno ligos, jų simptomai, gydymo metodai ir prevencijos būdai.

Knygos kaina 11.12 Eur

 

 

 

 

Knygoje aprašomos vaistų grupių bendros savybės, pateikiamos tos grupės vaistinės medžiagos, pavadinimas lietuvių ir lotynų kalbomis, cheminė ir struktūrinė formulės, savybės, veikimo spektras ir mechanizmas, farmakokinetika ir farmakodinamika, indikacijos, dozavimas, terapinis efektas, toksiškumas ir kt.

Knygos kaina 10.43 Eur