manoukis new-logo.jpg
Balandžio 21 d., Pirmadienis
"MANO ŪKIO" redakcija SVEIKINA SKAITYTOJUS SU šv. VELYKOMIS !

Leidinio pasirinkimas:

Šiame leidinyje pateikiamos naujausios mūsų mokslininkų ir gamybininkų rekomendacijos kukurūzų augintojams. Naujos veislės; Ligos ir kenkėjai; Selekcija ir sėklininkystė; Dirvos paruošimas ir tręšimas; Sėjos mašinos; Burbuolių nuėmimas; Siloso gamybos technika; Netradiciniai grūdų laikymo būdai; Popjūtinio dorojimo technologijos; Drėgnų grūdų konservavimas; Siloso gamybos reikalavimai; Šėrimo racionai galvijams.

Leidinio kaina 12.00 Lt 

Knygoje aprašoma augalų apsaugos reikšmė, teoriniai pesticidų purškimo pagrindai, purkštuvų sandara, jų nustatymas, valymas bei priežiūra, pateikiamos naujos ir eksperimentinės purškimo technologijos, apžvelgiami purkštuvų naudojimą reglamentuojantys teisės aktai.

Knygos kaina 42,00 Lt

Knygoje aptariamos po veršiavimosi pasitaikančios patologijos ir aiškinama, kaip jos siejasi su pagrindinėmis medžiagų apykaitos ligomis. Siūlomos periodo po atvedimo profilaktikos priemonės, grįstoa mitybos reguliavimu. Knyga skirta vet. gydytojams, vet. medicinos studentams, ūkininkams.

Knygos kaina 25,00 Lt

Leidinyje rasite informaciją apie Lietuvoje auginamas peninių galvijų veisles, jų laikymo sąlygas, kokybę ir gavimo būdus. Informacija skirta galvijų augintojams, ūkininkams.

Leidinio kaina 18,00 Lt

Knygoje analizuojami aktualūs karvių slaptojo mastito diagnostikos, patogenezės, profilaktikos ir gydymo klausimai, pateikiami išsamūs Atliktų tyrimų duomenys, aprašomi naujausi mastitų diagnostikos ir gydymo metodai.

Knygos kaina 25.90 Lt

Leidinyje aprašoma kiaulių veislininkystė, kiaulių bandos formavima, kiaulių pašarai, šėrimo technologijos, ligos. Kaulienos gamyba, perdirbimas, mėsos kokybė.

Knygos kaina 12,40 Lt
Knygos kaina 11,30 Lt

Aprašomos užkrečiamosios paukščių ligos, jų atpažinimas, diagnostika, prevencija. Taip pat nagrinėjami paukščių laikymo ir priežiūros reikalavimai, profilaktikos ir vakcinavimo programos.

Knygos kaina 30.00 Lt

 

 

 

Leidinys skirtas šunų mėgėjams. Jis bus naudingas pradedantiems augintojams, tiems kurie ketina įsigyti šuniuką ar jau senokai namuose laiko šį gyvūną. Rasite informacijos apie šunų veisles, apie jų būdą, patarimų, kaip išsirinkti ir įsigyti šuniuką. Kaip prižiūrėti, apsaugoti nuo ligų, kaip dresuoti ir mokyti.

Leidinio kaina 25.00 Lt

 

 

Leidinys skirtas visiems kačių mylėtojams. Jis bus naudingas pradedantiems augintojams ir tik ketinantiems įsigyti katę, tiems, kurių namuose jau seniai gyvena gal ne viena katė bei tiems, kurie jau yra patyrę kačių veisėjai.Knygoje rasite informacijos apie kačių veisles, priežiūrą, dažniausiai pasitaikančius kačių susirgimus ir kt.

Leidinio kaina 24.00 Lt

 

 

 

 

 

 

Leidinys apie egzotinių gyvūnų laikymą, veisimą, ligas, gydymą.

Leidinio kaina 20,00 Lt

Knygoje nagrinėjami aktualūs užkrečiamųjų spongiforminių encefalopatijų rizikos, epidemiologijos, patogenezės, diagnozavimo, prevencijos ir kontrolės, maisto saugos veiksnių valdymo klausimai. Knyga skirta veterinarijos gydytojams, kompetentingų tarnybų ir laboratorijų darbuotojams, žemės ūkio specialistams, studentams.

Knygos kaina 36,00 Lt

Knygoje aprašomi svarbiausi galvijų stemplės ir prieskrandžių anatominiai ir fiziologiniai ypatumai, diagnostikos ir gydymo metodai, nurodomi svarbiausi vaistai ir jų vartojimo būdai, pateikiama prieskrandžių ligų klasifikacija ir gydymo metodai, daug dėmesio skiriama mikrobiologiniams ir biocheminiams procesams prieskrandžiuose.

Knygos kaina 21,70 Lt

Knygoje aprašoma karvių, kumelių, avių, ožkų, kiaulių, kačių ir triušių pieno liaukos anatomija ir fiziologija, trumpai pristatomas laktacijos anomalijos, aprašomos pieno ligos, jų simptomai, gydymo metodai ir prevencijos būdai.

Knygos kaina 38.40 Lt

 

 

 

 

Knygoje aprašomos vaistų grupių bendros savybės, pateikiamos tos grupės vaistinės medžiagos, pavadinimas lietuvių ir lotynų kalbomis, cheminė ir struktūrinė formulės, savybės, veikimo spektras ir mechanizmas, farmakokinetika ir farmakodinamika, indikacijos, dozavimas, terapinis efektas, toksiškumas ir kt.

Knygos kaina 35.00 Lt

 

Žodynas skirtas veterinarijos studentams, veterinarijos gydytojams, gyvulininkystės ir veterinarinės maisto saugos specialistams, kurie mokosi anglų kalbos, specialybės pagrindų arba skaito specialybės tekstus anglų kalba. Žodyne pateikiami daugiau nei 10 tūkst. žodžių.

Knygos kaina 46,50 Lt
Leidinio kaina  4,99 Lt
CD kaina 30,00 Lt
CD kaina 30,00 Lt
CD kaina 30,00 Lt