Ūkis
Pinigų melioracijos grioviams tvarkyti dar yra
2012-07-16

Vilnius, liepos 16 d. Melioracijos grioviams tvarkyti iki liepos 10 d. gauta daugiau kaip 90 paraiškų didesnei kaip 2 mln. litų sumai. Šiemet tokiems darbams yra numatyta skirti 10 milijonų Lietuvos kaimo plėtros 2007-2013 m. programos lėšų.

Ūkininkų susidomėjimas šia parama melioracijos grioviams tvarkyti ir toliau didėja. Aktyviausi šį kartą buvo Kupiškio, Plungės, Varėnos, Lazdijų, Šiaulių, Pasvalio, Radviliškio rajonų savivaldybių žemdirbiai.

Žemės ūkio ministerija nusprendė pratęsti paraiškų rinkimą melioracijos grioviams tvarkyti. „Pinigų tokiems darbams dar yra. Bendraujant su ūkininkais išgirstu, jog dažnas gailisi jog nespėjo, nepatikėjo ir pan. Manau tikrai reikalingas darbas, juk savo žemę tvarkome, nereikia delsti ir abejoti," - sako žemės ūkio ministras Kazys Starkevičus.    

3 Paragrafas delaval

Žemės ūkio ministerija supaprastino ir šios priemonės įgyvendinimo taisykles. Nuo šiol melioracijos griovių tvarkymui pakanka savivaldybės rašytinio sutikimo dėl melioracijos griovio sutvarkymo. Atsižvelgiant į šiuolaikines technologijas galimas ir žolės susmulkinimas ir palikimas griovio šlaite.

Nacionalinė mokėjimo agentūra paraiškas melioracijos griovių tvarkymui rinks nuo rugpjūčio 20 d. iki rugsėjo 28 dienos.

MŪ, ŽŪM inf.

Gudinas - mobilioji apacia

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Kaip vertinate ŽŪM perkėlimą į Kauną?
Orai