Technika
Prancūzų kompanija atidarė naują sėjamųjų ir trąšų barstytuvų gamyklą
2012-07-18

Renas (Prancūzija), liepos 18 d. Apie du tūkstančiai klientų ir partnerių iš 34 pasaulio šalių praėjusį mėnesį pirmą kartą apsilankė naujojoje kompanijos „Sulky" gamykloje, gaminančioje sėjamąsias ir trąšų barstytuvus.

Šeimos įmonės apyvarta 2011-2012 m. pasiekė 42 mln. eurų, ir, palyginti su praėjusiais metais, išaugo iki 28 proc. Augimas pasiektas nepaisant gamybos perkėlimo į naująją gamyklą! Įmonėje darbuojasi 250 žmonių.

Naujos gamyklos patalpos užima 20 tūkst. kv. m teritoriją, investicijų suma sudarė 20 mln. eurų. „Mūsų tikslas yra pasiekti, kad iki 2015 metų eksportas sudarytų 50 proc.", - sako Žiuljenas Biurelis (Julien Burel), „Sulky" valdybos pirmininkas. Gamybos plėtra siejama su inovacijų diegimu ir įsteigtu mokslinių tyrimų centru.

Kaip pažymi įmonės vadovai, svarbus vaidmuo skiriamas stabilumui ir ilgalaikiam vystymuisi. Per vienus naujos gamyklos, kuri yra dukart didesnė už senąją, darbo metus pastebėta, kad ženkliai padidėjo elektros energijos suvartojimas. Tai paskatino technologinių naujovių diegimą mažinant energijos sąnaudas.

3 Paragrafas delaval

Savo klientams „Sulky" siūlo tris naujoves: Easydrill Fertisem (sėklų apvėlimo trąšomis technologija), kurią sudaro 6 m darbinio pločio pneumatinė sulankstoma sėjamoji, Kronos - pneumatinė sėjamoji su tankinimo volu, ir Xeos TF su priekyje įrengta sėkladėže.

MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Kaip vertinate ŽŪM perkėlimą į Kauną?
Orai