Naujas veiklos etapas pradėtas teigiamos energijos užtaisu
2015-11-30

Pelėdnagiai (Kauno r.). Praėjusį penktadienį „Ivabaltės" technikos prekybos ir aptarnavimo centre energija liejosi per kraštus. Įmonė paminėjo savo veiklos dvidešimtmetį energingai kartu su daugiau kaip 700 žemdirbių - įmonės klientų. Jie pirmieji Lietuvoje išvydo Fendt Vario 1000 serijos traktorių, kurį viešai pažadėjo nupirkti Kėdainių rajono ūkininkas, Lietuvos ūkininkų sąjungos pirmininkas Jonas Talmantas.

Apžvelgdamas per dvidešimt metų nuveiktus darbus, „Ivabaltės" generalinis direktorius Irmantas Tarvydis pabrėžė, kad būta visko. Įmonė registruota 1995-ųjų rugpjūtį.Verslas įkurtas tada, kai keitėsi politinė sistema, griuvo bankai, nebuvo vadovėlių, geros patirties pavyzdžių. „Kaip ir jūs, mes pradėjome nuo nulio, labai rizikuodami. Tai, ką padarėme, padarėme kartu su Jumis, - tikino I. Tarvydis. - Reikėjo daug energijos, daug išminties ir žmonių palaikymo".

Stovėdamas ties naujo veiklos etapo slenksčiu, „Ivabaltės" vadovas neslėpė, kad dabar nėra tokio jaunatviško polėkio, kaip prieš dvidešimt metų, tačiau yra sukaupta daug patirties. Paklaustas, kur slypi veiklos sėkmė, I. Tarvydis pripažino, kad įsukti verslą, išsilaikyti banguojančioje rinkoje padėjo užsispyrimas. „Nepasidavėme, kai buvo sunku. Žinoma, vien užsispyrimo neužtenka. Sėkmę lemia ir kolektyvas. Svarbu, ar darbuotojai motyvuoti, ar myli darbą, kurį dirba", - sėkmės formulės dedamąsias vardijo įmonės vadovas.

Pasak jo, ne mažiau svarbu ir tai, kas parduodama. Fendt - brangiausias rinkoje traktorius, tačiau jis patikimas, geros kokybės, patvarus, modernus. Dėl to ir yra vertinamas. Šių mašinų išliekamoji vertė didesnė, tačiau ir šiuos traktorius parduoti sunkiau. I. Tarvydžio nuomone, sėkmė labai priklauso ir nuo žemdirbių, nuo to, kaip jiems sekasi. Verslui įtakos turi ir žemės ūkio politika, situacija rinkoje. Kad viskas eitųsi kaip per sviestą, turi būti visas kompleksas palankių aplinkybių.

„Kviečiu eiti kartu dar dvidešimt metų", - dėkojo už pasitikėjimą ir kvietė toliau  bendradarbiavimą dar 20 metų bendrovei vadovaujantis Irmantas Tarvydis

„Ivabaltės" verslo partnerius, kolektyvą ir vadovą pasveikino Lietuvos energetikos ministras Rokas Masiulis: „Labai malonu girdėti taip dažnai kartojamą žodį „energija". Matau, kad ryšis tarp energijos ir žemės ūkio yra labai glaudus". Pasak, jo svarbu ne tik pasiekti rezultatai, bet ir tai, kokiais žmonėmis tampame, juos pasiekę. R. Masiulis džiaugėsi, kad „Ivabaltės" vairą vairuojantis I. Tarvydis išliko paprastu žmogumi, o tai yra kur kas svarbiau už komercinius pasiekimus.

„Žmogus vertas tiek, kiek yra verta jo širdis. Verslą galime sukurti, kaip ir galime jį prarasti, kur kas svarbiau likti žmogumi", - sveikindamas su jubiliejumi, pabrėžė Lietuvos energetikos ministras Rokas Masiulis

Su 20 metų veiklos sukaktimi taip pat pasveikino Pelėdnagių seniūnas Valentinas Tamulis, Rokiškio rajono savivaldybės meras Antanas Vagonis, Lietuvos ūkininkų sąjungos pirmininkas Jonas Talmantas, Aleksandro Stulginskio universiteto prorektorius Vidmantas Butkus, užsienio kompanijų „Fendt", „Dammann", „Challenger" atstovai ir kiti verslo partneriai.

„Ivabaltė" - stiprus mūsų parneris. Didžiuojamės visu kolektyvu, kartu patyrėme ir pakilimų, ir kritimų, tačiau tai mus tik sustiprina. Tikimės sėkmingo tolimesnio bendradarbiavimo", - sakė AGCO korporacijos direktorius Baltijos šalims Bernardas Stokeris

Gimtadienio šventė kulminaciją pasiekė prieš pat vidurnaktį, kai šviesos, garso fontanų bei ugnies šou lydimas įvažiavo galingasis Fendt Vario 1050 - tai galingiausias standartinis traktorius. Jame montuojamas Tier 4f deginių emisijų standartus atitinkantis 12 419 cm3 darbo tūrio, 6 cl. variklis MAN D2676LE521. Standartinė degalų bako talpa 800 l, AdBlue tirpalui skirtas 84 l rezervuaras. Hidraulinės sistemos siurblio našumas siekia 442 l/min.

Fendt Vario 1000 serijos traktorius tapo konkurso „Metų Traktorius 2016" nugalėtoju. Parodoje „Agritechnica" mašinoje įdiegti inovatyvūs sprendimai apdovanoti vienu aukso ir dviem sidabro medaliais

MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Koks Jūsų pomėgis laisvalaikiu?
Orai