Rusija iki 2017-ųjų pabaigos pratęsė maisto embargą Vakarams
2016-06-30

Maskva. Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas maisto produktų embargo Vakarų šalims, kurios Rusijai yra įvedusios sankcijas, taikymą pratęsė iki 2017 metų pabaigos.

„Pratęsti nuo 2016 metų rugpjūčio 6 dienos iki 2017 metų gruodžio 31 dienos atskiras specialias ekonomines priemones pagal Rusijos Federacijos prezidento 2014 metų rugpjūčio 6 dienos įsaką Nr.560 „Dėl atskirų specialių ekonominių sankcijų taikymo Rusijos Federacijos saugumo tikslais", kurios buvo pratęstos Rusijos Federacijos prezidento įsaku Nr.320 2015 metų birželio 24 dieną", - teigiama V.Putino įsake, kuris paskelbtas oficialiame teisinės informacijos interneto portale.

Be to, šiuo įsaku Rusijos vyriausybei nurodoma pagal savo kompetenciją imtis priemonių užtikrinti šio dokumento vykdymą.

Rusija prekybinį embargą, reaguodama į Vakarų įvestas akcijas dėl jos veiksmų Ukrainoje ir Krymo aneksijos, metams nuo 2014 metų rugpjūčio 7-osios įvedė Europos Sąjungai, JAV, Australijai, Norvegijai ir Kanadai. Praėjusių metų viduryje sankcijų galiojimas buvo pratęstas metams, o šalių sąrašą Maskva papildė prie antirusiškų sankcijų prisijungusios Albanija, Juodkalnija, Islandija, Lichtenšteinas. Nuo 2016 metų sausio 1 dienos į jį buvo įtraukta Ukraina.

Rusijos prekybinis embargas galioja mėsai ir jos produktams, žuvims ir jų produkcijai, pienui ir jo produktams, vaisiams ir daržovėms.

BNS, MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Koks Jūsų pomėgis laisvalaikiu?
Orai