Rinka
Lietuviškų maisto produktų eksportas į Rusiją išaugo beveik 9 proc.
2016-06-13

Vilnius. Lietuviškos kilmės prekių eksportas į Rusiją per keturis šių metų mėnesius, palyginti su tuo pačiu 2015-ųjų laikotarpiu, sumažėjo, tačiau tik lietuviškos kilmės maisto ir žemės ūkio produktų į Rusiją išvežta daugiau.

Statistikos departamento duomenimis, lietuviškos kilmės maisto ir žemės ūkio produktų eksportas į Rusiją šiemet padidėjo 8,8 proc. iki 19,7 mln. eurų. Mėsos ir pieno produktų į Rusiją šiemet nebuvo vežta.

Bendras lietuviškos kilmės prekių eksportas į Rusiją šiemet sumenko 8 procentais. Tam daugiausia įtakos turėjo kritęs mašinų ir mechaninių įrenginių bei jų dalių (38,2 proc.) ir baldų (41,4 proc.) eksportas.

Delavalis 04.01

Visas Lietuvos eksportas į Rusiją (įskaitant reeksportą) šiemet, palyginti su keturiais 2015-ųjų mėnesiais, sumenko 6,6 proc. iki 907,4 mln. eurų, o vien tik maisto ir žemės produktų - 15,3 procento.

Rusijai sausio-balandžio mėnesiais teko 12,9 proc. viso Lietuvos eksporto (įskaitant reeksportą), tačiau tik 9 proc. eksporto į Rusiją vertės teko lietuviškos kilmės prekėms.

BNS inf.

Gudinas - mobilioji apacia

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Koks Jūsų pomėgis laisvalaikiu?
Orai