Renginiai
„Agrovizija“ - puiki vieta įvairioms progoms ir sukaktims paminėti
2012-06-29

Akademija (Kėdainių r.), birželio 29 d. „Susitiksime „Agrovizijoje“ - jau tapo įprasta frazė žemės ūkio srityje dirbantiems specialistams. Dažnai net ir toje pačioje kompanijoje, bet skirtinguose regionuose  dirbantys žmonės matosi retokai, todėl parodą vertina kaip gerą progą susitikti, pabendrauti, o įmonių vadovai tokius darbuotojų susibūrimus panaudoja įvairioms malonioms misijoms įvykdyti.

Štai Lietuvos agrarinių ir miškų mokslų centro Žemdirbystės instituto Augalų patologijos ir apsaugos skyrius „Agrovizijos" metu pažymi augalų apsaugos mokslo Lietuvoje 85-metį. Ta proga pirmąją parodos dieną LAMMC vadovas Zenonas Dabkevičius ir Augalų patologijos ir apsaugos skyriaus vedėja Roma Semaškienė sukvietė ūkininkus ir bendrovių vadovus, kurie mielai įsileidžia mokslininkus į savo laukus ir sudaro sąlygas ten atlikti įvairius augalų apsaugos produktų bandymus, kad padėkotų jiems už bendradarbiavimą.

„Labai nuoširdžiai norime padėkoti jums, kurie leidžiate mums truputį subjauroti laukus, na tarkime, palikti piktžolių kontroliniuose variantuose. Be jūsų pagalbos mes neturėtume galimybių atlikti visų reikalingų bandymų", - sakė Z. Dabkevičius.

3 Paragrafas delaval

Mokslininkai dėkojo žemdirbiams už jų geranoriškumą ir paramą vykdant augalų apsaugos produktų veiksmingumo tyrimus

Ūkininkams Danieliui Galiniui, Kęstučiui Bružikui, Leonui Rudinskui, Jeronimui Karosui, Petrui Vaiteliui, Albertui Šilkaičiui, žemės ūkio bendrovei „Padėjėjas", Dotnuvos eksperimentiniam ūkiui ir kitiems - iš viso beveik 30 partnerių - buvo įteiktos padėkos už paramą vykdant augalų apsaugos produktų veiksmingumo tyrimus. „Būtų puiku įkurti tokį visų klubą, sukurti tradiciją organizuoti laukų apžiūras, kartu apsvarstyti bandymų rezultatus", - siūlė Z. Dabkevičius. O Roma Semaškienė dėkojo žemdirbiams už kantrybę ir geranoriškumą.

Plojimai sklido ir iš kompanijos „Linas Agro" stendo - čia buvo apdovanoti geriausi darbuotojai. „Linas Agro" augalininkystės skyriaus vadovas Nerijus Liukenskis sakė, kad kompanijos sėkmę didele dalimi lemia dirbantys žmonės, todėl nuspręsta skatinti darbuotojus už jų norą tobulėti profesinėje srityje, už darbštumą, lojalumą, tvarkingumą, atsakingumą ir kitas žmogiškąsias savybes, kurias sudėtinga išmatuoti apskaitos programomis, pasverti tonomis ar litrais.

Iš kairės: „Dotnuvos projektų" administracijos direktorius Rimvydas Brazauskas, „Linas Agro" augalininkystės skyriaus vadovas Nerijus Liukenskis ir ką tik paskelbti Auksinės lygos nariai Inga Dailidėnienė, Kęstutis Saulius, Giedrius Bakas ir Lina Mikaliūnaitė

Geriausi darbuotojai buvo išrinkti slaptu balsavimu. Konkurencija tarp vadybininkų buvo didelė, o balsų skirtumai labai neženklūs. Iš 25 vadybininkų, dirbančių rajonuose, ir 10, dirbančių centriniame biure, geriausiais buvo išrinkti vadybininkai-konsultantai Kęstutis Saulius, Giedrius Bakas, Lina Mikaliūnaitė ir biuro vadybininkė Inga Dailidėnienė. Jie apdovanoti auksiniais ženkleliais ir 3 000 Lt vertės prizais.

„Tikimės, kad tai taps tradicija, o mūsų Auksinė lyga kasmet pasipildys naujais nariais, - sakė N. Liukenskis. - Šie geriausiųjų rinkimai - tarsi mūsų biudžetinių metų, kurie baigiasi birželio 30 dieną, savotiškas apvainikavimas, o „Agrovizija" -  puiki vieta tokiai progai paminėti".

Apdovanojimo ceremonijoje dalyvavęs „Dotnuvos projektų" administracijos direktorius Rimvydas Brazauskas sveikino „Linas Agro" su šia nauja gražia iniciatyva ir pajuokavo, kad 3 000 Lt - tai suma, kurios turėtų pakakti nominacijai atšvęsti.

"Dotnuvos projektų" reklamos vadybininkas Nauris Vilkevičius į redakcijos "Mano ūkis" palapinę atskubėjo su praktiškais suvenyrais - ypač lietingomis dienomis

MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Kaip vertinate ŽŪM perkėlimą į Kauną?
Orai