manoukis new-logo.jpg
Sausio 21 d., Sekmadienis
Išleistas šių metų sausio MANO ŪKIS gali labai greitai pasiekti Jūsų namus -  prenumeruoti galima ČIA
Naujas DARBO KODEKSAS - iššūkiai agroverslui

Skaitykite daugiau: http://manoukis.lt/mano-ukis-zurnalas
Naujas DARBO KODEKSAS - iššūkiai agroverslui

Skaitykite daugiau: http://manoukis.lt/mano-ukis-zurnalas
Naujas DARBO KODEKSAS - iššūkiai agroverslui

Skaitykite daugiau: http://manoukis.lt/mano-ukis-zurnalas
Grikių derliui nuimti - tinkama technologija ir technika

Skaitykite daugiau: http://manoukis.lt/infoparduotuve?shop=1&id=93
Grikių derliui nuimti - tinkama technologija ir technika

Skaitykite daugiau: http://manoukis.lt/infoparduotuve?shop=1&id=93
Grikių derliui nuimti - tinkama technologija ir technika

Skaitykite daugiau: http://manoukis.lt/infoparduotuve?shop=1&id=93

NAUJIENOS >

D. Trampas žada mažinti mokesčius ir aplinkosaugos suvaržymus JAV ūkininkams

2018-01-11
D. Trampas žada mažinti mokesčius ir aplinkosaugos suvaržymus JAV ūkininkams

Vašingtonas. JAV prezidentas Donaldas Trampas (Donald Trump) pateikė naujų mokesčių lengvatų JAV ūkininkams planą ir pažadėjo imtis veiksmų dėl biurokratinių kliūčių, prekybos susitarimų, plačiajuosčio interneto ryšio kaimo vietovėse ir paramos ūkiams.

Manoma, kad ūkininkams bus naudingas prieš Kalėdas priimtas sprendimas mažinti mokesčius. Apie tai prezidentas D. Trampas paskelbė šią savaitę Nešvilyje (Tenesio valstijos sostinėje) vykusiame metiniame Žemės ūkio įmonių federacijos suvažiavime, rašo farmersjournal.ie.

„Remiantis naujuoju įstatymu, tipinei keturių asmenų šeimai, uždirbančiai 75 000 JAV dolerių, pajamų mokesčio sumažinimas bus didesnis nei 2 000 JAV dolerių per metus, kiekvienais metais mažinant mokestinę dalį", - sakė JAV prezidentas.

Jis taip pat pridūrė, kad visi verslininkai, įskaitant ūkininkus, dabar galės išskaičiuoti iš apmokestinamos sumos 100 proc. naujos įrangos, į kurią investavo tais metais, kainos. Jis pareiškė nuomonę, kad ūkininkai būtų atleisti nuo paveldėjimo mokesčio.

Kritikai pastebi, kad kiti mokesčių reformos aspektai nebus reikšmingi ūkininkams, be to, dauguma ūkių jau buvo atleisti nuo paveldėjimo mokesčio.

Naujovės apims ir pasėlių draudimą

D. Trampas pažadėjo ūkininkams įstatymą, kuris apims pasėlių draudimą. Remdamasis naujomis Kaimiškųjų vietovių gerovės užtikrinimo darbo grupės rekomendacijomis, jis pasirašė du įsakus, numatančius federalinių pastatų naudojimą ir greitesnes procedūras, skirtas intensyvinti plačiajuosčio interneto ryšio plėtrą kaime.

Panaikins aplinkosauginius ribojimai

Kalbėdamas apie aplinkosaugos taisykles, JAV prezidentas sakė, kad administracija koreguoja tvarkas, dėl kurių, jo nuomone, labai stipriai nukentėjo ūkininkai ir rančų valdytojai, t. y. Jungtinių Valstijų vandenų taisykles.

Ūkininkai kritikavo vandens telkinių, įskaitant mažus griovius, naudojimui taikomų ribojimų reglamentą, tačiau aplinkosaugininkai prieštaravo jo panaikinimui. D. Trampas taip pat pažadėjo panaikinti ribojimus, susijusius su biotechnologijomis. „Leisime mūsų ūkininkams diegti naujoves, klestėti ir augti", - teigė JAV prezidentas.

Prekyba ir eksportas

D. Trampas paminėjo derybas dėl JAV, Kanados ir Meksikos NAFTA laisvosios prekybos susitarimo (NAFTA - North America Free Trade Agreement). „Siekdami suvienodinti amerikiečių eksportuotojų - ūkininkų ir rančų valdytojų, kaip gamintojų - sąlygas, mes persvarstome visus savo prekybos susitarimus ir siekiame užtikrinti, kad jie būtų abipusiai sąžiningi", - sakė jis.

Tačiau JAV vadovas nepaminėjo jokio kito prekybos sandorio. TTIP derybos su Europa ir TPP su Ramiojo vandenyno šalimis vis dar sustabdytos, o JAV ir Didžiosios Britanijos prekybos susitarimo planai po „Brexit" nepasisekė.

„Sieksime pašalinti žalingus miškininkystės srities ribojimus, kad galėtumėte supjauti daugiau medienos, auginti daugiau medžių ir eksportuoti daugiau atsinaujinančių išteklių į kitas šalis", - pridūrė D. Trampas.

MŪ inf.

Leistini formatai: jpg, jpeg, png, flv.

Leistinas dydis: 20M.


Komentarai

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams. Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę. • O(78.62.240.157)
  Degtinė kainavo 3 rub. 42 kapeikas, prieš mirtį Brežnevas pabrangino iki 5,30 rub."Moskovskaja" ir 5,50rub. "Stoličnaja". Kolūkiečio atlyginimas jau buvo nuo 120 rublių... Nieko gero, kas vogti neturėjo galimybės, kitaip sakant "nepriėjo" arba tingėjo, vertėsi sunkiai ir gyveno prastai, o jei dar gėrė, tai vaikai buvo alkani. Dar gerai, kad "profkėse" aprengdavo ir pamaitindavo... Dabar dar daug yra tokių, kur gavo pusvelčiui tratorių iš kolchozo už pajus, tačiau naujam per dvidešimt metų neuždirbo ir neuždirbs jau niekada... "А чукча, чукча ждет расцвета. А расцвета больше нету и не придет он никогда..."
 • Joo(78.62.27.35)
  Tada degtinė tik pusantro rublio tekainavo, o dar per pusę kartu išgerdavo. Dabar Lanzbyyrgio vagis už paramas pusdykiai gavęs traktorių bei plūgą ir už 100 eurų nevažiuoja
 • Joo(78.62.27.35)
  Taigi va, visi vogė visi uždirbo ir visiems buvo GERAI. Žinoma tik ne Lanzbyyrgio vagims, nes daug vogti, išvogti visą kolūkį niekas neleisdavo. Ir nei vienas kaimietis mėsos ar valgio trūkumu nesiskundė.
 • O(78.62.240.157)
  Viskas aišku. Akivaizdu, kad tam DToke smegenis vibracija atkrėtė... Vadovaujantis prisiminimais, tai 1980 tėvas užsimanė grįžti į kaimą iš miesto, nes miesto parduotuvės lentynoje būdavo pirkti tik kanopų. Mieste buvo mėsos kombinatas, tačiau jei neturėjai pažįstamų mėsos vagių ar partinės maisto kortelės, buvo ne kas. Taigi nusipirko sodybą kaime, nes vieno senelio buvo nacionalizuota, kito sodyboje gyveno tėvo sesuo. Tuomečiame tarybiniame ūkyje jau daug darbų dirbo mechanizuotai, tačiau dalis karvių pavasarį iš fermos irgi neatsikeldavo ir pačios neišeidavo... Arus traktoristas su "valdišku" traktoriumi apdirbdavo už "puslitrį"... Ūkio "specialistai" stengdavosi išnaudoti laukininkystės ar kitus žemesnių grandžių darbuotojus, tačiau geriausia buvo tiems, kurie netingėjo vogti...
 • Joo(78.62.27.35)
  Jeigu vadovautis prisiminimais, tai dar teko skaityti prie žibalinęs lempos, po lauką vaiksčioti su liktarna, tėvai laukus arė su arkliais,pievas ir javus šienavo rankiniais dalgiais ir ir šieną vežė arkliniais vežimais, pavasarį girdėdavau baiminantis kad karvė gali neatsikelti. Radijo aparatas buvo su kokį 20 kg sveriančiais maitinimo elementais. Manau kad , kad panaši "technika" buvo ir iki okupanto. Bet pavasarais tuos arus jau įdirbdavo kolchozo traktorius kurį traktoristas ir man duodavo pavairuoti vairalazdėmis.
 • Joo(78.62.27.35)
  Šita tema neką galiu pasakyti. Neturėjau bešališkų liudytojų.
 • Klausimas Joo(78.62.240.157)
  O kaip buvo iki okupanto? Kokią gyvenimo kokybę turėjo lietuviai, lyginant su kitomis Europos šalimis?
 • Joo(78.62.27.35)
  Valdžiai privalu atstovausti visus gyventojus ir tuos kur balsavo už ir tuos kur balsavo prieš, ne atskiras gyventojų ar verslo vienetus... joks didvyris, nes ką buvo įmanoma pragrajinti tą pragrajino. Prie buvusio okupanto Lietuva pirmavo visose srityse teigiamai, o dabar visose neigiamai. Jokia pažangi žemės ūkio kultūra neauga be priežiūros, be piktžolių šalinimo, taip ir čia kol nebus pašalinti ... įveisti vagys nieko nebus. kai ūkininkai nebebus diskriminuojami socialiniu pagrindu bus vieningi. Kaip aš galiu eiti rašytis po ... peticija, jei ką duos Europa jie vis vien pavogs, ir po to verks kad lietus lyja. Ar bus iš to kam nors naudos.
 • Vvukis to joo(193.216.16.203)
  Todėl kad vagys vieningi o ūkininkai ir visi kiti eiliniai gyventojai ne.
 • Joo(78.62.27.35)
  Ne rinkėjai išrenka sąrašus o partijos pagal nuopelnus ne Lietuvai bet partijai. todėl seime priimami istatymai palankūs ne žmonėms bet partijoms. Kadangi visą laiką buvo vagys tai visi įstatymai buvo palankūs vagims. Pirmą kartą padaryti mokesčių pakeitimai palankūs eiliniams ūkininkams o ne valstiečių partij sąrašui. Pirmi metai rinkėjai pradėjo mąstyti, susitelkė ir tuo labai didžiuojuosi. Bus daugiau panašių įstatymų sumažės emigracija.
 • Vvukis(188.69.198.181)
  O kuo skiresi sarašas nuo vienmandatės? Juk sarašą gaima rinktis ir jame reitinguoti. Dėl atšaukimo tai tiesa...jei rinkėjai išrenka turėtų būti ir galimybė ir atšaukti.
 • Laimonas(168.224.160.22)
  Ka jus cia svaikstat su tais rinkimais ? Puse ateina per sarasus kita dalis vienmandates. pagindine beda ta, kad kai isrenka rinkejai jokios itakos jau nebeturi. Nera galimybiu ji atsaukt is seimo. Dabar jie tik terpusavyje pjaunas kur kas kokia merga pakirkino, kas kokiu rysiu nedeklaravo, o rinkejas yra visiskas nulis ir jokios itakos neturi. Jie prisizada bet jai neivykdo mes jiem nieko negalim padaryt. Esme yra istatymuose juos reikia kekisti, o nesvaikti apie rinkejus ar isrinktuosius.
 • Vvukis(188.69.198.181)
  O dar į valdžią renkam tuos kurie geriau meluoja ir po to mes jiems ir jų rėmėjams dar ir kraunam turtus. Bet svarbiausia kad dauguma lietuvių tuo labai džiaugesi.
 • Vvukis(188.69.198.181)
  Man nereik jokių vadų aš turiu savo galvą...tiesiog jis pasakė labai teisingą mintį. O kiek Lietuvai gero padarė ... tiek joks vadovas nepadarys. Sugražino Lietuvai nepriklausomybę,gyventojams sugražino nuosavybę ir t.t.
 • O(78.62.240.157)
  O man ... geriausias, Aš jį myliu.
 • Joo(78.62.27.35)
  26 metus į valdžią buvo renkami vienu ar kitu pavadinimu ...,kurie nuolatvieni iš kitų perimdavo ir tęsdavo žulikystes. tai ir turim ką turim. Nemaniau kad Vvukio ideologinis vadas Užkalnis. O puslapius draskė nekas kitas bet ... protestuodami prieš alkoholio reklamos draudimą, prieš tautos blaivinimą. kuo pasipiktino net prezidentė. Skverneliu pradėjau džiaugtis, nes mokesčius padarė daug teisingesnius, apmokestino ir ...
 • Vvukis(188.69.198.181)
  Kol bus toki rinkėjai fanatikai jokiai valdžiai nereikės už nieką atsakyt.
 • vuki tavo(188.69.196.82)
  protelis ,kaip uzkalnio ,nedidesnes uz gaidzio ,,o kuo tau bloga valdzia ,juk daro katie per28 metus primale sudo ir visi bijo ,tiesos o ji bus ir visiems reiks atsakyti ,uz pridarytus darbelius
 • O(78.62.240.157)
  Gal sakau parduoti ūkį ir mauti Amerikon, tik kasd Trumpas emigrantų nepriima.
 • Vvukis(188.69.198.181)
  Ką čia prikomentuosi gerai toj Amerikoj mums dar iki jų toli. O Lietuvoj gerai Užkalnis pasakė kad gėda ne dėl mūsų valdžios bet gėda dėl tų kurie tą valdžią išrinko. Tuo viskas ir pasakyta kodėl mes negyvenam geriau.
 • Zero(78.57.142.137)
  Ir kur visi komentatoriai? Aūūū! Kai protingi sprendimai priimami tai nėra ko ir komentuot, nebent kad mūsų išrinktiems akys prasivertu....
RSS naujienų prenumerata

Here you can play mega moolah slots online or visit this site about online casinos at Australia aucasinosonline

.