Gyvenimas toks...
A. Lukašenka nuėmė savo arbūzų ir bulvių derlių
2018-09-11
Baltarusijos prezidento spaudos tarnybos nuotrauka

Minskas. Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka praėjusią savaitę prisijungė prie derliaus nuėmimo jo asmeniniame sklype. Valstybės vadovo spaudos tarnyba išplatino pranešimą apie sovietmečio leninines talkas primenantį renginį.

„Prezidentiniame sklype auginamos kelių veislių bulvės. Tą dieną buvo nuimtas visas bulvių derlius, bulvės iškart buvo išrūšiuotos“, - teigiama pranešime.

Jame pažymima, jog nepaisant gana sausringos vasaros, bulvių prezidento sklype užderėjo solidžiai - 1,5 hektaro plote jų surinkta 60 tonų.

„Pradžiugino ir arbūzai, kuriems baltarusiškai vasarai nebūdingos kelios savaitės kaitros atsiėjo tik į naudą - pagerėjo skonis ir aromatas. Tuo Aleksandras Lukašenka ir jo pagalbininkai galėjo įsitikinti vietoje, per trumpas derliaus rinkimo pertraukėles“, - skelbia Baltarusijos prezidentūros spaudos tarnyba.

Baltarusijos televizijos reportažas apie derliaus nuėmimą A. Lukašenkos darže šalia jo namų

Anot pranešimo, arbūzų nuo 1,6 hektaro tądien surinkta 42 tonos.

„Toks derlius nuimtas tik viename dirbamos žemės lauke šalia prezidento sodybos - žemės ūkio darbai ten artimiausiomis dienomis bus tęsiami“, - reziumuojama pranešime.

„Interfax“-BNS inf.

Gudinas - mobilioji apacia

(2)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  • Pilietis

    (193.219.163.165)

    Opa, sunku susilaikyti pilietiškai neparašius - koks teigiamas įvaizdis!... Ir filmukas toks žavus. Jei nepažinčiau giliau LT kaimo, vidutinio vyraujančio kritinio mąstymo lygio (čia ne priekaištas, pažeminimas ar pan. - tiesiog palikimą tokį vis dar turim, tiesiog objektyvi tai aplinkybė, nuo to mes neblogesni), tai greičiausiai pamanyčiau "ai nu... portalas neprafiltravo propagandos gabalėlio, redaktorius norėjo pašmaikštauti, kas gi čia baisaus - žmonės atsirinks kas ir kaip". Deja, bet taip negaliu manyti, net matydamas kažkur tekste užkištą teiginį apie "leninines talkas" - ale kritika. Žavi ir youtube lango pasiūla po peržiūros. Intrigai ir linksmai :) - kas kada nors buvote pasodinti į talką 1,5 ha bulvių plote - turėtų būti daug aiškiau. 60 t/dieną - nu "normaliai", tai juk tik 15 rusiškų GAZikų, ir jau lengvai perkrautų su viršsvoriu. Ką galima nuveikti anų laikų kombainu per dieną (ne toks jau ir blogas aparatas) - ~1,0 ha, nu gerai - idealu viskas - 1,5 ha. Bet gi čia, rankomis kaip lopetomis ir plastikiniais kibiriukais - taigi viskas daug našiau :)

  • Jonas

    (78.63.224.234)

    Cirkas. Galetu musu prezidente auginti burokus

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Kaip šiųmečiai orai paveikė apsirūpinimą pašarais Jūsų ūkyje?
Orai