Aplinka, miškai
Dalyje Lietuvos nutraukiama vilkų medžioklė
2018-12-06

Vilnius. Šiandien aplinkos ministras Kęstutis Navickas nutraukė vilkų medžiojimą 2018-2019 m. medžioklės sezono metu dalyje šalies teritorijos – ten, kur jau išnaudotas leistų sumedžioti 30 vilkų limitas.

Kaip buvo nustatyta, per šį medžioklės sezoną leista sumedžioti 30 vilkų tose savivaldybėse, kuriose iki rugsėjo 1 d. vilkų ūkiniams gyvūnams padarytos ir registruotos žalos atvejų buvo ne mažiau kaip 5. Dar 30 vilkų buvo leista sumedžioti likusioje šalies teritorijoje. Kadangi pastaroji limito dalis, medžioklės plotų naudotojų pateiktais duomenimis, jau išnaudota, šioje teritorijoje vilkų medžioklė jau nutraukta.

Vilkus dar leidžiama medžioti Alytaus, Anykščių, Ignalinos, Kaišiadorių, Šalčininkų, Šilalės, Tauragės, Trakų, Ukmergės, Utenos, Varėnos, Vilniaus ir Zarasų rajonų bei Kalvarijos ir Elektrėnų savivaldybėse, nes jų teritorijose iš leistų sumedžioti 30 vilkų iki gruodžio 5 d. sumedžiota 18.

AM, MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia

(3)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  • Romualdas

    negalima šaudyti nes keli všį nariai nori sočiau gyventi už vilkus ir juos nesaugosime tai jie negalės melžti nei valstybės ir reikės uždaryti ploiklėlę

  • vilnius

    vakar įdomus reportažas buvo, kad vilkai prie pat namų vaikšto. Šaunu saugokim toliau

  • vietinė

    Šalčininkų rajone vilkai jau iki sodybų ateina, o ryte vilkų šeima eidama per kelią taip išgąsdino moterį, kad ji visus šventuosius prisiminė. Vilkai nepasitraukė, nors moteris is rėkė nesavu balsu, o dar sako, kad vilkai žmogaus bijo. Gerai, kad važiavo automobilis, o tai galėjo baigtis visai liūdnai. Gerbiami medžiotuojai prašome šaudyti vilkus Pabarės, Dainavos apilinkėse, nes čia jų daug prisiveisė

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Kaip vertinate ŽŪM perkėlimą į Kauną?
Orai